Всеукраїнська акція на захист регіонального мовлення – 25 лютого телевізійники говоритимуть про загрозу знищення суспільного мовлення в регіонах

news

14 січня колектив UA:Волинь ознайомили із новою Концепцією регіонального мовлення, яка передбачає скорочення (до однієї години – ТБ, та півтори – радіо) щоденного власного виробництва регіонального контенту, а отже, суттєве зменшення представлення інтересів місцевої громади в локальному інформаційному просторі.

Вважаємо, що це скорочення не тільки не відповідає засадничим принципам Суспільного, а й загрожує інформаційній безпеці кожного регіону, особливо тих, які межують із окупованими територіями і де останнім часом посилилися ворожі інформаційні атаки.

Всі спроби внутрішньої комунікації колективів регіональних філій із керівництвом ПАТ «НСТУ» аби зупинити і переглянути презентоване скорочення мовлення, не дали жодного результату.

Тому 25 лютого о 13.00 представники трудових колективів Волинської, Рівненської, Запорізької, Житомирської, Миколаївської, Ужгородської, Кропивницької, Херсонської філій ПАТ «НСТУ» вийдуть на попереджувальну акцію протесту «Інформаційна година», щоб поінформувати місцеві громади про ризики для їхніх інформаційних прав і свобод, та про суттєве зменшення можливості впливати на процеси розбудови громадянського суспільства в кожному конкретному регіоні.

Одна година на ТБ і півтори на радіо і лише по буднях – це знищення регіонального мовника Суспільного.

Захистимо Суспільне у своєму регіоні!

Інформаційна година в Луцьку відбудеться з 13.00 до 14.00 біля приміщення філії ПАТ “НСТУ” “Волинська регіональна дирекція” м. Луцьк, вул. Словацького, 9.

 

 

Ініціативна група філії ПАТ “НСТУ” “Волинська регіональна дирекція”

 

0 Комментариев