Врятуйте життя: дівчині з Волині потрібна операція

news

Одинадцятикласниця із села Тур Ратнівського району Альона Захарчук захворіла на сколіоз IV ступеня: її хребет за півроку викривило на понад 50 градусів. На думку лікарів, дівчині може допомогти термінова операція із вживлення імплантів.

Під час звичайного профогляду в квітні цього року в сільській амбулаторії фельдшер помітив, що хребет дівчинки надзвичайно швидко викривився. За кілька місяців дівчині діагностували сколіоз IV ступеня.

«Мама Світлана почала шукати, як врятувати доні здоров’я. Світлана пройшла з Альоночкою купу обласних і всеукраїнських спеціалістів. Хребет за півроку лікувань вже викривило на понад 50 градусів», – ідеться у дописі.

Допомогти дитині беруться лише в Київському «Охматдиті». Операцію, яка запланована на 27 листопада, зроблять безкоштовно, але замовлення американських імплантів обійдеться мамі в 150 000 грн.

«Мама Світлана в розпачі. Мама Світлана – вдова… Сама виховує двох дітей… Хапається за заробітки, аби забезпечити дітям належне життя і розвиток.. Але сума в 150 000 грн для неі на сьогодні фантастична… А час іде!!! І може бути пізно», – ідеться у повідомленні.

Мама пише: «Просимо Вас не залишити нас в біді, Альоночка все своє невелике життя присвячує музиці, дуже гарно співає, і грає на гітарі, бере участь у всіх районних концертах, в майбутньому мріє поступити в музичне училище… Яка ж я буду щаслива, якщо задумане ій вдасться… Я пашу все життя… А ось таку біду сама не здолаю…»

Небайдужих людей просять допомогти цій сім’ї.

Карта ПриватБанку 4149 4978 5548 8971 (Захарчук Світлана), телефон мами Світлани 0989432907.

Про це повідомляють у Facebook  пише pershyj.com

0 Комментариев