Волинських та рівненських атовців вчитиму як шукати роботу

news

У Луцьку відбудеться семінар із працевлаштування для учасників АТО/ООС. Про це повідомляє відділ інформаційної роботи Луцької міської ради.

06-08 серпня 2019 року у місті Луцьку відбудеться другий семінар в рамках Всеукраїнського проєкту “Ветерани: від діалогу до працевлаштування”. До участі запрошуються демобілізовані учасники бойових дій у зоні АТО/ООС із Рівненської та Волинської областей. Захід має на меті вирішення однієї із головних проблем, що виникають у бійців при поверненні до мирного життя — проблеми працевлаштування.

Проєкт надасть можливість учасникам бойових дій поспілкуватися із топовими роботодавцями українського ринку, такими як ПриватБанк, Укрзалізниця та інші, пройти перше інтерв’ю.

Протягом трьох днів учасники зможуть відвідати мотивуючі лекції від успішних ветеранів, отримати навички якісного спілкування з працедавцями, підготуватися до співбесіди.

Реєстрація за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScAipME6znYdfk7-xB8xctq9pqbR-n_jvGLadhuQz01Be0F_g/viewform

Програма семінару:

  •           06, 07 серпня 2019 року– проведення тренінгу “Особливості діалогової комунікації при працевлаштуванні, як зберегти повагу до себе та інших” для ветеранів АТО Рівненської та Волинської областей.
  •           08 серпня 2019 року — проведення навчання “Сучасні методи пошуку роботи та подальше працевлаштування”, зустрічі з працедавцями.
  •           08 серпня 2019 року — круглий стіл за результатами заходу за участі представників місцевої влади, Міністерства соціальної політики, Державної служби зайнятості, Державної служби ветеранів, роботодавців, зацікавлених сторін та ЗМІ (Рівненська та Волинська області).

Проєкт реалізовується за підтримки Міністерства у справах ветеранів України. Організатор- ВГО “Об’єднання дружин і матерів учасників АТО”.

У разі виникнення будь-яких питань звертайтесь за телефоном 095-540-99-42 Наталія, проєктний менеджер).

 

0 Комментариев