Волинські податківці встановили факт незаконної реалізації алкогольних напоїв на  ринку «Пасаж»

news

У Луцьку на території ринку «Пасаж» в торгівельному павільйоні  16.11.2021 року при проведенні фактичної перевірки працівниками управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Волинській області встановлено факт реалізація та зберігання алкогольних напоїв без марок акцизного податку встановленого зразка, роздрібну торгівлю алкогольними напоями без наявності ліцензії та факт торгiвлі алкогольними напоями за цінами, нижчими від розміру мінімальних роздрібних цін на такі напої та здійснення розрахункових операцій без застосування РРО і без видачі розрахункового документа встановленої форми.

Працівниками Луцького РВП ГУНП у Волинській області вилучено з обігу 15 пляшок алкогольних напоїв на суму понад 1,05 тисячі гривень.

Такий результат став можливим завдяки небайдужості громадян, які  інформували про порушення на ринку реалізації підакцизної продукції.

В ГУ ДПС у Волинській області наголошують: якщо Ви володієте інформацією про реалізацію, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, варто повідомити про такі факти за номером телефону (0332) 724414 (управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Волинській області), або надіслати повідомлення поштою за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Очікувані штрафні санкції становлять 44 тисячі гривень.

0 Комментариев