Волинські податківці спілкувалися за круглим столом з майбутніми економістами-студентами ЛНТУ

news

Найбільш актуальні питання податкового законодавства стали темою зустрічі за круглим столом волинських податківців з майбутніми економістами та фахівцями з обліку та аудиту – студентами Луцького НТУ.

Студенти другого та четвертого курсів факультету бізнесу та права цього волинського вишу в ході спілкування дізналися про основні засади національного оподаткування, зокрема нарахування і сплату ПДВ, та роботу електронних сервісів ДПС.

«Державна податкова служба України забезпечує якісну роботу електронних сервісів, що дозволяють кожному платнику податків взаємодіяти з фахівцями податкового адміністрування дистанційно та в зручний час. Вам, як майбутнім економістам та підприємцям, вже сьогодні важливо поступово знайомитися з роботою Електронного кабінету http://cabinet.tax.gov.ua. Наприклад, студенти, котрі навчаються на оплатній основі, можуть подати документи для отримання податкової знижки на навчання і таким чином протестувати роботу Електронного кабінету», – запропонувала учасникам заходу завідувач сектору інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області Олена Нікотіна.

Посадовець поінформувала про адміністративні послуги, що надаються Головним управлінням ДПС у Волинській області, та акцентувала увагу на важливості електронного формату взаємодії, що виключає корупційні ризики..

Майбутнім фахівцям обліку та аудиту також розповіли про можливість взяти участь у конкурсах на вакантні посади в податковій службі на Волині.

Зокрема, начальник управління кадрового забезпечення та розвитку персоналу ГУ ДПС у Волинській області Наталія Куструба акцентувала увагу присутніх на особливостях проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, вимогах до претендентів, процедурі подання документів, поінформувала, що з вільними вакансіями в Головному управлінні ДПС у Волинській області можна ознайомитися на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС за посиланням career.gov.ua.

Нагадаємо, що участь у конкурсі передбачає проходження тестування на предмет знання положень Конституції України, антикорупційного законодавства та законодавства про державну службу, а також співбесіди.

0 Комментариев