Волинські податківці розповіли, як продаватимуть пальне “по-новому”

news

Про процедуру електронного адміністрування реалізації пального представникам бізнесу, які здійснюють реалізацію пального, розповіли у ГУ ДФС Волині.

Керівники бухгалтерських та фінансових служб підприємств Волині спілкувалися з фахівцями управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів про новації та алгоритм їх впровадження з 1 липня 2019 року.

Саме з цього дня буде введено новий Порядок електронного адміністрування реалізації пального для усіх споживачів.

Норма стосуватиметься всіх суб’єктів господарювання, у кого зберігається пальне в ємкостях понад 200 кубічних метрів та хто отримує протягом календарного року пальне в обсягах, що перевищують 1000 кубічних метрів. Крім того, фізичних осіб-підприємців, платників єдиного податку 4 групи, які отримують протягом календарного року пальне в обсягах понад 10000 кубічних метрів.

Таким чином, підприємства та фірми, які потрапляють під дію нових законодавчих норм,  повинні реєструватись платниками акцизного податку, отримувати ліцензії та вести щоденний облік та подавати електронну звітність до Державної податкової служби про щоденні залишки пального та обсяги реалізованого (використаного).

0 Комментариев