Волинські платники ПДВ спрямували до держбюджету понад 2 мільярди гривень

news

За підсумками січня-жовтня 2021 року на Волині сплачено 2 мільярди 40 мільйонів  гривень податку на додану вартість.

Сума сплаченого в області ПДВ перевищує минулорічні показники на 18 відсотків.

Позитивна динаміка зі сплати ПДВ – стала тенденція від початку року. Цей факт у Головному управлінні ДПС у Волинській області пов’язують з якісним адмініструванням  та ефективною протидією з боку ДПС потенційним бюджетним ризикам.

«Реальний сектор економіки повинен мати максимально сприятливі умови для власної діяльності, оскільки лише легальна економіка наповнює бюджет. Маючи належний інформаційно-аналітичний інструментарій, податківці своєчасно виявляють потенційні зловживання та запобігають використанню схем мінімізації. Для кожного господарюючого суб’єкта працювати в рівних конкурентних умовах надзвичайно важливо як точки зору успішної діяльності, так і наповнення бюджету», – запевняє начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців підкреслила, що з платниками ПДВ фахівці податкового адміністрування  контактують лише дистанційно.

«Сучасні інформаційні технології дозволяють виявляти потенційні бюджетні ризики без жодного втручання в господарську діяльність платника. На підставі ознак, за якими проведена господарська операція потенційно ризикова, реєстрація податкової накладної зупиняється. Втім, платник має право довести реальність здійснюваної операції і таким чином   відновити реєстрацію накладної. Щоб не потрапляти до категорії ризикових, ми завжди радимо платникам уважно підходити до вибору ділових партнерів», – підсумувала Світлана Савчук.

0 Комментариев