Волинські підприємці та громадяни успішно опановують електронний формат спілкування з ДПС

news

За підсумками трьох кварталів 2021 року волинські підприємці подали в електронному вигляді 91 відсоток звітних документів.  Тим часом, громадяни через Електронний кабінет ДПС надіслали на опрацювання 34 відсотки декларацій, а особи котрі проводять незалежну професійну діяльність – 80 відсотків.

Статистика переконує, що платники податків – фізичні особи впевнено опановують електронний формат спілкування з ДПС і застосовують сучасні електронні технології у своїй діяльності, – констатують у ГУ ДПС у Волинській області.

«Електронний документообіг поступово і впевнено замінює паперові звіти, оскільки навіть найбільш консервативна група наших платників дедалі активніше звітується через Електронний кабінет. Доступність, зручність і простота – це ті переваги, які дозволяють кожному користувачу Електронного кабінету  економити час та інші ресурси при поданні звітів», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Власне жодних проблем при формуванні і поданні декларації не повинно бути в громадян, котрі вирішать скористатися правом на податкову амністію.

«Одноразове добровільне декларування передбачає подання декларації лише засобами телекомунікаційного зв’язку. Щоб подати одноразову добровільну декларацію треба пройти реєстрацію в Електронному кабінеті з ключем електронного цифрового підпису. Запрошую волинян, котрі мають активи, які набуті без сплати податків, не ігнорувати права на податкову амністію», – наголошує Світлана Савчук.

Нагадаємо, що детальну інформацію щодо активів, які підлягають декларуванню у рамках податкової амністії, можна отримати у тематичному банері на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області та за номером телефону «гарячої» лінії (0332) 777-106, яка працює щосереди з 10.00 до 12.00.

0 Комментариев