Волинські громади турбуються про безпеку

news

Волинський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою» провів для громад області онлайн-семінар на тему: «Громадський порядок та безпека».

З громадами працювали: Аґнєшка Пясецька, експертка з цивільного захисту Програми «U-LEAD з Європою», Ольга Кірєєва, радниця Дніпропетровського РО Програми «U-LEAD з Європою» та Андрій Курко, радник з питань децентралізації та місцевого самоврядування Київського РО Програми «U-LEAD з Європою».

Через коронавірусні обмеження захід відбувся в онлайн-форматі.

Новосформовані громади повинні зрозуміти своє місце в національній системі цивільного захисту та сфери повноважень спеціалістів (підрозділів) відповідальних за цивільний захист в громаді. Навчитись всебічно оцінювати ризики в громаді та визначати, які фактори впливають на безпекову ситуацію.

«Цінним для наших громад є досвід та практичні кейси, які можуть запропонувати нам експерти. Дуже важливим для громад є чітке розуміння способів організації громадської безпеки, зокрема алгоритми створення добровільних пожежних команд, центрів безпеки в громадах» – зауважив Анатолій Пархом’юк, керівник Волинського РО Програми «U-LEAD з Європою».

Представники громад обмінялись практичним досвідом функціонування добровільних пожежних команд. Про свої «історії успіху», виклики та мотивацію розповіли Сергій Фіть (Павлівська ТГ), Антон Марцинішин (Вишнівська ТГ) та Михайло Денисюк (Любешівська ТГ).

0 Комментариев