Яку доплату отримають багатодітні сім’ї?

news

Волинська область отримала кошти, на виплату допомоги багатодітним сім`ям з державного бюджету. Мова йде про 19,3 мільйона гривень.

З 1 квітня 2019 року Урядом України запроваджено допомогу багатодітним сім’ям: 1700 гривень на третю та кожну наступну дитину в родині. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років, – розповідають на сайті Волинської ОДА.

Важливо, доплата стосується не лише тих, хто народив чи народить дитину цього року.

Кожна сім’я, яка має посвідчення багатодітної, має змогу оформити додаткову допомогу на дитину. Якщо в родині четверо дітей, двом з яких ще немає 6 років, держава виплатить на кожну з них по 1700 грн. Це додатково до щомісячних 860 грн допомоги при народженні дитини.

Так, за новим видом соціальних виплат – допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, до органів соціального захисту населення Волинської області звернулися 11 тисяч багатодітних батьків.

Додаткову матеріальну підтримку (станом на 1 червня поточного року) вже отримали понад п`ять тисяч багатодітних сімей. Для забезпечення виплати зазначеної допомоги з державного бюджету в область надійшло 19,3 мільйона гривень.

0 Комментариев