Волинь: у недобросовісного орендаря відібрали землю вартістю понад 16 мільйонів гривень

news

Волинській прокуратурі вдалося відстояти державні інтереси у Північно-Західному апеляційному господарському суді. Мова йде, про земельну ділянку на Маневиччині, площею понад 41 гектари й вартістю 16,5 мільйонів гривень, за яку орендар не сплачував орендну плату.

Повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

У вересні 2011 року між Маневицькою районною державною адміністрацією та орендарем укладено договір оренди цієї земельної ділянки на території Четвертнянської сільської ради строком на 10 років.

Згодом орендар припинив сплачувати плату за оренду цієї ділянки, а платив лише після втручання прокуратури й рішення суду з цього приводу.

судове рішення

Щоб розірвати договір оренди та повернути земельну ділянку державі, прокуратура також звернулася до суду, який задовільнив вимоги правоохоронців.

Не погодившись із ним, орендар оскаржив це рішення в апеляційному порядку. Суд апеляційної інстанції залишив його скаргу без задоволення, а рішення господарського суду Волинської області в силі.

Після повернення недобросовісним орендарем земельної ділянки розпорядник землі зможе укласти новий договір із орендарем, який буде добросовісно виконувати договірні зобов’язання.

Фото ілюстративне з інтернету

0 Комментариев