Волинь: серед гуманітарної допомоги контрабандний товар на 695 тисяч гривень

news

Вантажівка була затримана на кордоні пропуску Ягодин, на Волині. Серед заявленого гуманітарного вантажу, прикордонники виявили 116 найменувань незаконно ввезених товарів.

Про це повідомляють на сайті Державної фіскальної служби України

гуманітарної допомоги

“У пункті пропуску Ягодин з вантажівки вилучили вживане побутове та медичне обладнання, яке перевізник приховав серед офіційного вантажу з гуманітарною допомогою.

 Встановлено, що для тернопільського благодійного фонду український перевізник зобов’язався доставити з Польщі 17,5 тонни гуманітарної допомоги. Під час зважування цього транспортного засобу було виявлено невідповідності із товаросупровідними документами – різниця становила понад 8 тонн.

Під час опису та перерахунку пакувальних місць у ході повного митного огляду, серед зазначеного у документах на гуманітарну допомогу товару у  фурі виявлено сторонні: вживані пральні машинки, столи та стільці, дивани, килими, кухонні витяжки, майже тисячу окулярів та понад сотню упаковок катетерів. Всього перелік містить 116 найменувань, а вартість незаявленого до митного контролю краму оцінюється у 695 тис грн.

гуманітарної допомоги

Через порушення митних правил сторонні товари вилучені на склад митниці до прийняття судом остаточного рішення про притягнення перевізника до відповідальності.

Санкція статті 483 Митного Кодексу України за такі дії карає конфіскацією прихованого від митного контролю товару та накладенням штрафу у розмірі 100 відсотків його вартості.” – йдеться у повідомленні

0 Комментариев