Волинь: минулого тижня зафіксовано близько 200 випадків кору

news

За даними Міністерства охорони здоров’я України, Волинь знаходиться на сьомому місці серед регіонів країни за показниками захворюваності на кір (після Рівненської, Львівської, Чернівецької, Вінницької, Хмельницької та Тернопільської областей).

 

Зокрема, з початку року в області зареєстровано 1009 випадків кору. Захворюваність реєструється на території усієї області, окрім Шацького району. Продовжують реєструвати спалахи в дитячих організованих колективах, закладах освіти та у побуті. Так, за останній тиждень зареєстровано 196 випадків кору, щоденно фіксується від 17 до 30 захворілих.

Хто хворіє на кір

Співвідношення між дорослим та дитячим населенням в структурі захворюваності становить 42% та 58% відповідно. Найстаршому хворому 47 років, наймолодшому – 3 місяці. Серед дорослих захворілих, 41% – це працююче населення. Захворювання зареєстровано серед 6 працівників закладів торгівлі, медичних працівників та освітян (по 2 особи), працівників сфери обслуговування (6 осіб). Найвищі показники захворюваності серед дітей – у віковій групі до 1 року, оскільки вони не отримали вакцинацію по віку та школярів 10 – 14 років, котрі вчасно не отримали другу дозу КПК.

Скільки захворіло на кір

Кількість захворілих, що потребувала стаціонарного лікування зросла за тиждень на 53%, 87 осіб проти 57 попереднього тижня. За останній тиждень найбільше хворих зафіксовано в м. Луцьку (35 осіб), Горохівському районі (29 осіб), Луцькому районі (28 осіб), Іваничівському районі (25 осіб), Ратнівському районі (19 осіб) в інших районах – від 13 до 1.

На контролі знаходиться виконання протиепідемічних заходів у 14 діючих спалахах кору: в Горохівському районі (3 спалахи), Рожищенському, Ківерцівському, Луцькому, Іваничівському районах (по 2 спалахи), у Камінь – Каширському, Ратнівському районах та м. Володимир – Волинський (по 1 спалаху). 11 спалахів зафіксовано в навчально-виховних закладах, 2 – в побуті, 1 – на підприємстві.

0 Комментариев