Володимир Гунчик — у відрядженні в Києві

news

Сьогодні, 7 квітня 2016 року, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик у рамках робочого відрядження до Києва матиме ряд зустрічей у Адміністрації Президента України, міністерствах та відомствах. Лобіюватиме та обговорюватиме ряд актуальних для Волині питань: від доріг до шахтарських проблем.

Про це інформує прес-служба Волинської ОДА.

Розрахунки за спожитий газ і, що нині особливо важливо, виконання зобов’язань держави щодо компенсації за пільгами – тема № 1. А тим паче за умови, що всі міста обласного значення Волині, окрім Ковеля, починаючи з квітня місяця, не отримали лімітів на газ. Тож у Кабміні голова облдержадміністрації підніматиме саме це питання. Говоритиме про необхідність погашення державою боргів, що утворилися на підприємствах теплокомуненерго в наслідок надання послуг за субсидіями.

Заплановано також, що Володимир Гунчик матиме робочу зустріч із керівництвом Укравтодору, котре інформуватиме про рівень виконання державної програми з ремонту доріг державного та місцевого значення. Звісно, говоритимуть і про роботи на шляху «Луцьк – Львів».

У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України, де голова облдержадміністрації також матиме зустріч, тема для розмови – волинське шахтарське питання, зокрема щодо звернення гірників шахти «Бужанська».

А у Адміністрації Президента України обговорюватиме питання відкриття меморіального комплексу у польському Сагрині (Грубешівський повіт Люблінського воєводства).

0 Комментариев