Волинянка, яка звинувачувала лікарів у викрадені дитини, ніколи не була вагітна

news

Експерти заявляють, що колишня медсестра волинського наркодиспансеру Марія Сергіюк, яка запевняла, що у неї викрали новонароджену дитину, ніколи не була вагітна. Про це йдеться у сюжеті телеканалу НТН,– передає Інформаційне агенство Волинські новини.

 

Нагадаємо Марія Сергіюк звинуватила медиків Млинівської районної центральної лікарні у викраденні її дитини. Жінка запевняла, що пам’ятає, як народила донечку, а через 2 дні вона зникла. Лікарі, своє чергою, переконували, що ані пологів, ані навіть вагітності не було.

Марія стверджувала, що народила дівчинку за 3 дні до Нового року, а що було потім пам’ятає немов у тумані.

«Дівчинку народила. Вага 3.200, 48 сантиметрів. Далі вони мене почали колоти, я їх питала за уколи, вони мені казали, що так треба. Потім мені щось робилося, я не знаю що, але в мене дитина була лише всього два дні, – запевняла Марія Сергіюк.

Чоловік Віталій не розуміє і досі, що сталося з його дружиною та куди зникло немовля.

У Млинівській районній лікарні у реєстрації пацієнтів Марія Сергіюк дійсно записана 23 грудням. Проте, жінка перебувала не у пологовому відділенні, а у неврологічному з діагнозом «струс мозку».

Натомість заява лікарів про те, що у них Марія не народжувала, викликала обурення односельчан жінки. У тому, що жінка була вагітна, впевнений і сільський сімейний лікар, який її оглядав.

Куди зникла дитина та чи була вона взагалі зясували столичні лікарі. Аби відповісти на запитання, чи народжувала жінка та чи взагалі була вагітна, Марію оглянув не один лікар. Результати шокували.

Згідно з висновками медиків, у жінки рідкісне захворювання – «синдром хибної вагітності».

Марія довго була впевнена, що носить дитину. Жінка мала дуже велике бажання завагітніти і її організм почав імітуювати схожий стан. Тож фізично вона відчувала себе як у передпологовому стані, тому і вона і її сім’я була впевнені, що має з’явитися малюк.

Хибна вагітність – це доволі рідкісне явище, яке виникає на психологічному фоні. Жінка бачить у своєму організмі всі ознаки початку вагітності – ранкова нудота, здається і живіт росте. Однак вагітності немає. Є тільки ілюзія. Сьогоднішня медицина дозволяє вчасно розпізнати хибну вагітність – є достатньо методів діагностики. Але історія знає такі випадки, коли жінку госпіталізують з хибною вагітністю вже на, начебто, великому терміні.

0 Комментариев