Волинянка – кращий студент-бухгалтер України

news

Магістр Луцького національного технічного університету  спеціальності «Облік і аудит» Оксана Колбасюк перемогла у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із природничих, технічних і  гуманітарних наук у галузі науки «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит».

Про це пише Волинська газета. 

Її роботу на тему «Облікове забезпечення оцінки ймовірності господарських операцій для складання звітності відповідно до МСФЗ» (науковий керівник – доцент кафедри обліку і аудиту Ірина Жураковська) визнали найкращою серед 40 відібраних у підсумку!

23 березня 2016 року в Київському національному торговельно-економічному університеті під час підсумкової студентської науково-практична конференції Всеукраїнського її нагородили дипломом І ступеня.

Варто відмітити, що до участі у підсумковій науково-практичній конференції за результатами рецензування визначено 40 найкращих робіт, автори яких є студентами 33-х ВНЗ з 21 міста України.

Рецензування робіт проводилось членами галузевої конкурсної комісії, до складу якої увійшли провідні науковці в галузі бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту.

Участь у підсумковій конференції передбачала виступ з доповіддю за тематикою поданої конкурсної роботи з представленням мультимедійної презентації.

Оксана також отримала подяку за творчий підхід до навчального процесу та активну участь у конкурсі студентських наукових робіт від Всеукраїнської професійної газети «Все про бухгалтерський облік».

20160326202808

0 Комментариев