Волинянину дали умовний термін за збитки фірмі “Рошен”

news

Працюючи торговим представником ТОВ «РОШЕН-ВОЛИНЬ», 40-річний ковельчанин з 30 липня по кінець серпня 2015 року привласнив кошти, одержані від покупців за поставлений товар, на загальну суму 142 805,08 гривень.

Про це пише kowel.com.ua.

В ході судового розгляду справи було подано угоду про примирення, за умовами якої обвинувачений беззастережно визнав себе винуватим в обсязі пред’явленого обвинувачення, приніс ТОВ «РОШЕН-ВОЛИНЬ», в особі його представника, щирі вибачення за спричинену шкоду та завдані незручності, внаслідок своїх неправомірних дій.

До моменту підписання даної угоди чоловік уже відшкодував ТОВ «РОШЕН-ВОЛИНЬ» частково завдану матеріальну шкоду в розмірі 48 075,97 гривень та зобов’язався відшкодувати ще 80 000,00 гривень.

Суд затвердив угоду про примирення, визнав підсудного винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 191 КК України, призначивши покарання у виді обмеження волі строком на 2 роки з випробувальним терміном на 1 рік. Цивільний позов до нього з боку ТОВ «РОШЕН-ВОЛИНЬ» про стягнення майнової шкоди – задоволено.

0 Комментариев