Волинянина призначили заступником керівника Національної поліції України

news

Заступником керівника Національної поліції України призначили волинянина Олександра Фацевича.

Про це повідомляє Волинська правда.

Фацевич запевнив, що Нацполіція покаже не гірший результат, ніж патрульна поліція.

Заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич зазначив, що під керівництвом новопризначеного начальника Хатії Деканоїдзе Національна поліція України зможе показати результат своєї роботи.

“Ми показуємо зараз результат: це патрульна поліція, яка працює на вулицях чотирьох міст України. Так само буде і з Національною поліцією, я знаю це”, – підкреслив заступник керівника Нацполіції.

Він запевнив, що після проведення чесної атестації працівники Національної поліції зможуть довести країні і всьому світові справедливість гасла “Служити і захищати”.

«Це для мене велика честь. Я зроблю усе, що в моїх силах, аби Національна поліція стала сучасним європейським державним органом. За вісім місяців процесу реформування досягнуто не мало. Ми створили патрульну поліцію. Вже працюємо над створенням нової служби «КОРД». Наразі у МВС розроблюється концепція атестації співробітників, які служитимуть у Національній поліції, щоб до нового органу потрапили чесні та достойні люди», – зазначила керівник Національної поліції України Хатія Деканоїдзе.

0 Комментариев