Волинянин через суд змусив песійний фонд дописати йому 4 роки стажу

news

Пенсійний фонд Горохівського району недорахував громадянину 4 роки робочого стажу.

Про це повідомляє Горохів.com.ua.

Позивач звернувся до суду із адміністративним позовом до Пенсійного фонду про зобовязання провести перерахунок пенсії.

Свій позов обґрунтовує тим, що він перебуває на обліку в управлінні Пенсійного фонду України в Горохівському районі Волинської області та отримує пенсію за віком відповідно до Закону України «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування». Пенсія йому була нарахована із заробітку з 01 липня 2000 року по 31 січня 2015 року, тобто за останні роки роботи позивача.

10 березня 2015 року він звернувся у пенсійний фонд із заявою про перерахунок пенсії із врахуванням заробітної плати, одержаної ним в період з 01 січня 1992 року по 31 грудня 1996 року, надавши при цьому довідку Промислово-будівельного кооперативу «Добриня» від 22 січня 2015 року №1 про заробітну плату для обчислення пенсії.

Пенсійний фонд відмовив  надав відповідь, що провести перевірку ПБК «Добриня» неможливо із-за відсутності даної організації за адресою, яка вказана у довідці про заробітну плату. У звязку з тим, пенсію позивачу було нараховано із заробітку з 01 липня 2000 року по 31 січня 2015 року.

Після  розгляду справи, суд постановив: відмову управління Пенсійного фонду в Горохівському районі у здійснення перерахунку пенсії визнати неправомірною.

Зобовязати управління Пенсійного фонду України в Горохівському районі здійснити перерахунок пенсії, на підставі довідки №1 від 22 січня 2015 року виданої промислово-будівельним кооперативом «Добриня», починаючи з моменту призначення пенсії та провести її виплату.

0 Комментариев