Волиняни на “євробляхах” здійснили автопробіг з Луцька до Ковеля

news

Цими вихідними близько вісімдесяти автівок на євро номерах здійснили автопробіг Луцьк – Рожище – Ковель, аби знову нагадати про проблеми доступного розмитнення. Передувала автопробігу зустріч волинських власників європейських машин  і розробка ідей та пропозицій у нову редакцію закону, який має зробити доступними автівки, що ввозяться з Європи до України, – повідомляє ВРД НСТКУ.

«Ми хочемо отримати від нашої влади, все таки закон, який дозволить нам доступно розмитнювати автомобілі без нав’язаних акцизів, непомірних цін і так далі.  Ми хочемо прирівнятися у розмитненні до наших блищих сусідів – Молдови, Литви, Польщі, тощо», – говорить співзасновник громадської організації Андрій Щербина.

Також автомобільна спільнота декларує наміри не зупинятися на проблемах доступного розмитнення, розповів волинянин Ігор Антонюк: «Є багато болючих питань і соціальних,  і питань на автомобільну тематику, таких як дороги, перевантаження, ремонти доріг, будівництво доріг. Крім того є ще питання автомобільних шкіл, видачі прав водіям, і багато інших питаньпов’язаних з автомобільною тематикою, та турбують громаду».

0 Комментариев