Волиняни на авто з іноземною реєстрацією долучилися до всеукраїнської акції

news

Близько двох сотень автівок з іноземною та українською реєстрацією проїхалися вулицями Луцька, аби привернути увагу влади до вимог українців – доступне розмитнення машин, – повідомляє Інформаційне агенство Волинські новини.

 

 

 

Громадська акція розпочалася 4 лютого о 13:00 біля гіпермаркету «Епіцентр», о 14:00 стартував автопробіг по Луцьку.

Завершальною зупинкою стала облдержадміністрація.

Керівник волинського осередку «Авто Євро Сила Волинь» Олександр Бідзюра зауважив, що запрошували на захід і владу.

«Наша акція проходить в рамках всеукраїнської, яка відбувається в усіх обласних центрах. Ми сюди запрошували представників влади, але, на жаль, їх немає. Тому, надіємося, що влада побачить і донесе столичним чиновникам, що нас в Україні – тисячі, й варто нарешті прийняти закон про доступне розмитнення», – розповів Олександр Бідзюра.

З’їхавшись до облдержадміністрації, учасники акції виступили та обговорили проблему. Зокрема вони зауважили, що вартість авто в тисячу доларів нині можна розмитнити у 2 тисячі доларів, натомість, як європейці платять у своїх країнах лише 20% від вартості машин. Також громадські активісти зауважили, що запрошували на захід й працівників Державної фіскальної служби, й те, що ніхто не прийшов – вважають за прояв байдужості до проблем громадян.

Учасник автопробігу Максим переконаний, що процес ухвалення закону про доступне розмитнення затягується й тому, що в цьому не зацікавлені окремі чиновники в Києві.

«Ми проводимо всеукраїнську акцію на підтримку доступного розмитнення для кожного громадянина. Щоб в нас не лише ціни були європейські, а й можливості відповідні. Ми проїхалися по місту кількістю десь зо 200 автомобілів і зупинилися біля облдержадміністрації. Своїми діями хочемо показати, що ми велика громада і наші права потрібно поважати, щоб нас почула влада. Я вважаю, що ми маємо дороговартісне розмитнення тому, що окремі високопосадовці мають свій автобізнес, і зробивши справедливе розмитнення, їхні Daewoo ніхто не купуватиме», – каже Максим.

До слова, це вже не перша акція на підтримку доступного розмитнення авто. Нагадаємо, 28 травня 2017 року Луцьк долучився до Всеукраїнського автопробігу, організованого на підтримку цивілізованого ринку автомобілів в Україні.

Згодом власникам авто з іноземною реєстрацією обіцяли вирішити питання розмитнення на законодавчому рівні.

Однак далі слів справа не рухається.

0 Комментариев