Волиняни готують новорічні подарунки своїм захисникам

news

Мешканці села Навіз Рожищенського району зробили для бійців АТО гарний подарунок до Новорічних свят. 

Про це повідомляє РайонРожище, посилаючись на сторінку місцевої Самооборони у Facebook.

Жінки сплели для хлопців на передовій більше 200 пар теплих рукавиць та шкарпеток, а ще сільчани передавали для бійців ковдри та подушки, теплі речі – шапки, светри, куртки, штани. Усім цим добром завантажили великий бус рожищенських самооборонівців, який ледве вмістив зібрану громадою «гумдопомогу».

Мешканці села просили волонтерів доставити ці речі, зокрема, й їхнім землякам, які нині боронять Батьківщину на в зоні АТО, а саме Леоніду Клімішину, Василю Шипітьку,Віктору Закреві, Василю Ходомаю.

Збір речей організували та провели членкині «Жіночої ради» на чолі з її керівником Клімішиною Ганною, яка є незмінним організатором та натхнеником усіх добрих починань у с. Навіз. Також активну участь у зборі взяли демобілізовані військовослужбовціВіктор Полячук, Микола Щибор, яким, як нікому іншому, добре відомо, наскільки важлива там, на передовій, допомога з тилу, особливо в студену зимову пору.

Зворушлива деталь: жінки у в’язані речі та кишені курток поклали записки: «Синочку, носи здоровий і повертайся живим додому: с. Навіз, Волинь». Упевнені, це ще більше зігріє серця наших військових.

0 Комментариев