Волиняни гідно виступили на турнірі з рукопашного бою (+ФОТО)

news

Днями на Вінничині відбувся ХІІ всеукраїнський дитячо-юнацький турнір з рукопашного бою, присвячений пам’яті Леоніда Гусаковського. Турнір є традиційним та щорічно об’єднує навколо себе спортсменів багатьох спортивних клубів із центрального та західного регіонів України. Волинська область була представлена на вказаних змаганнях спортсменами Волинського обласного спортивного клубу «Магістр».

Поєдинки відбувались у двох контактах: дозованому (дозволено проводити увесь наявний арсенал ударної та кидкової техніки, а також застосовувати больові та задушливі прийоми) та легкому (дозволено проводити удари руками та ногами із зупинкою часу для оцінювання технічних дій). Двобої серед спортсменів за версією легкого контакту рукопашного бою на даному турнірі були опробуванні вперше в окремо визначених віко-вагових категоріях. Враховуючи, що дитячо-юнацька збірна Вінницької області на цьогорічному чемпіонаті України з рукопашного бою посіла перше загальнокомандне місце та фактично являється діючим переможцем та фаворитом серед молодших-старших юнаків з цього виду спорту, гідно конкурувати в гостях на Вінниччині із титулованими бійцями було не простим завданням.  

В той же час, серед спортсменів Волинської області, які приймали участь в даних змаганнях, багато було діючих призерів та чемпіонів України з рукопашного бою, ММА та інших видів спорту, завдяки чому вдалося пристойно представити свій край на зазначеному спортивному заході. Отож, за результатами бійцівського протиборства  спортсменами ВОСК «Магістр» були здобуті наступні результати у дозованому  контакті: Зіник Дмитро (8-9 років, до 30 кг) – І місце, Яковчук Давид (8-9 років, до 40 кг) – І місце, Аманжаєв Владислав (10-11 років, до 30 кг) – ІІ місце, Попович Антон (10-11 років, до 35 кг) – ІІІ місце, Михальчук Остап (10-11 років, до 35 кг) – І місце, Цицан Владислав (10-11 років, до 40 кг) – ІІІ місце, Дудік Петро (10-11 років, до 40 кг) – ІІ місце, Щебет Олег (12-13 років, до 45 кг) – ІІІ місце, Іовенко Владислав (12-13 років, до 50 кг) – І місце, Гончарук Захар (12-13 років, до 65 кг) – ІІ місце, Кравчук Віктор (14-15 років, до 40 кг) – І місце; Солонінка Михайло (14-15 років, до 45 кг) – ІІ місце, Костюк Андрій (14-15 років, до 65 кг) – ІІІ місце; у легкому контакті: Зіник Дмитро (8-9 років, до 30 кг) – ІІІ місце, Ярмолюк Даниїл (10-11 років, до 30 кг) – ІІІ місце, Цицан Владислав (10-11 років, до 40 кг) – ІІ місце.

Окрім того, рішенням головної суддівської колегії грамотою за волю до перемоги був нагороджений Ковалюк Денис, а кубком за кращу техніку Зіник Дмитро.

 

0 Комментариев