Волинянам повідомили, коли буде сьома хвиля мобілізації

news

У 2015 році нову хвилю мобілізації оголошувати не будуть. Сьому хвилю мобілізації в Україні планують оголосити на початку 2016 року.

Про це заявив спікер Генерального штабу Збройних сил України Владислав Селезньов, повідомляє «Волинська правда».

«Станом на сьогоднішній день, заходи по сьомий хвилі мобілізації у поточному, 2015 році, не плануються. Згідно з планом ротації і планом проведення демобілізації військовослужбовців, які призивалися до лав Збройних сил України у поточному році, їх звільнення в запас планується в перші місяці 2016 року. Відповідно і заходи щодо мобілізації, тих громадян України, які будуть призиватися в рамках сьомої хвилі мобілізації, плануються на майбутній рік», – повідомив Селезньов.

За його словами, «на сьогодні питання про проведення наступної, сьомої, хвилі мобілізації не актуальні. У Збройних силах України є достатня кількість особового складу, здатного ефективно виконувати завдання, в тому числі і в зоні проведення антитерористичної операції».

Натомість очікується, що дехто з вояків повернеться додому. «Буде відповідний указ Президента щодо проведення демобілізації. Планується демобілізація четвертої черги в лютому місяці», – повідомив заступник міністра оборони України-керівник апарату генерал-лейтенант Олександр Дублян.

 

0 Комментариев