Волинян просять допомогти з коштами на лікування юнака, якого збив потяг

news

У селі Бадівка потяг збив 17-річного хлопця, який наразі знаходиться у лікарні у важкому стані, рідні та близькі просять фінансової допомоги, адже коштів на лікування Леоніда не мають, – повідомляє “Район. Острог”.

 

 

“3 січня близько 18 години поблизу залізничного переїзду в селі Бадівка потяг наїхав на 17-річного Леоніда. Молодика доставили у реанімаційне відділення з діагнозом: політравма, закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, ампутація ноги, травматичний шок 3 ступеня.

Наразі Леонід знаходиться у Рівненській обласній дитячій реанімації, рідні постраждалого просять небайдужих про допомогу.

«Прошу усіх небайдужих відгукнутися і допомогти хто чим зможе! У сім’ї достатньої суми грошей на лікування немає.Прошу, допоможіть врятувати його, він ще зовсім дитина. Хлопця перевели з Острозької реанімації у Рівненську обласну дитячу реанімацію, він у дуже тяжкому стані! Допоможіть прошу хто може!», – просить про допомогу сестра постраждалого Опанчук Катерина.

Номер картки Приватбанку: 4149 4978 0963 7392 ОПАНЧУК КАТЕРИНА АНДРІЇВНА (сестра), тел. +380 97 165 1399”, – йдеться у повідомленні.

0 Комментариев