Волинському бійцю необхідні гроші на пересадку серця

news

Волинському солдату Олександру Світлицькому необхідні гроші для пересадки серця. Про це повідомляє у мережі Facebook волонтерка Наталка Ариванюк.

Олександр Світлицький – професійний спортсмен з армреслінгу. Після 8 місяців перебування в зоні АТО чоловік остаточно зірвав і без того не зовсім здорове серце.
“Лікарі винесли страшний вирок – Олександру необхідно робити трансплантацію серця. В Україні – це неможливо, а за кордоном така операція стартує від 100 000$, – йдеться у повідомленні. – В Олександра сильна задишка, набирається рідина в ногах… В нас не так багато часу!”

Волонтерка звертається до фондів, громадських організацій, спортивної спільноти та до всіх небайдужих людей за допомогою.

Вона зазначає, що родина бійця готувалась до операції хворої доньки, яка потребує пересадки нирки, тому звістка про ще одну трансплантацію стала близьким справжнім шоком.
“Дружина Лариса не опускає руки і надіється на нашу з вами допомогу! Велику надію покладає на колег по спорту, адже Олександр, професійний спортсмен, богатир, не раз підіймався на п’єдестал пошани! А тепер може втратити навіть не здоров’я, а життя!” – пише Наталка Ариванюк.

Усі охочі можуть перерахувати гроші  за реквізитами:

Приватбанк
Світлицький Олександр Васильович
4149 4978 3948 0235

 

0 Комментариев