Волинського військового судили за “самоволку”

news

Володимир-Волинський міський суд арештував строком на два місяці хлопця-військовослужбовця, з відбуванням покарання на гауптвахті. Про йдеться у вироку суду, – інформує “Конкурент”.

 

 

В ході розгляду суд встановив, що підозрюваного було призвано на військову службу у лютому 2016 року. Тоді ж з ним було укладено контракт про проходження військової служби у Збройних Силах України на посадах осіб рядового складу строком на три роки.

У липні 2016 року старшого солдата за контрактом було зараховано до списків особового складу частини А1008 та призначено на посаду водія комендантського взводу військової частини.

Проте о 8 ранку 8 серпня 2017 року він вчасно не з’явився на службу до місця постійної дислокації військової частини, розташованої у Володимирі-Волинському. Поважних причин на це не було.

Солдат не з’являвся в частині аж до 2 листопада 2017 року, проводячи службовий час на власний розсуд по місцю свого проживання. Пояснив такий вчинок “сімейними обставинами”.

Свою вину старший солдат визнав повністю.

Зрештою, солдата суд визнав винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 407 КК України (самовільне залишення військової частини або місця служби) та призначив покарання у виді арешту строком на 2 (два) місяці з відбуванням покарання на гауптвахті.

Вирок може бути оскаржено до Апеляційного суду Волинської області.

0 Комментариев