Волинський народний депутат прозвітував про рік діяльності

news

Народний депутат Ігор Гузь провів прес-конференцію для засобів масової інформації свого виборчого округу. Він надав детальний звіт щодо роботи у Верховній Раді України. 

Прес-конференція проводилась 14 грудня у місті Володимирі-Волинському.

Одне із основних завдань кожного народного депутата, на думку спікера, це відвідуваність засідань Верховної Ради України. Ігор Гузь не пропустив жодного пленарного засідання за письмовою реєстрацією. «Я обіцяв свої виборцям, що відвідуватиму усі засідання, і дотримався свого слова», – додає народний депутат.

Активність депутата у залі Верховної Ради: 22 виступи з місця та 15 із трибуни. Таким чином, він вважає, вдається підняти певні питання округу на всеукраїнський рівень, а також досягти успіху у їх вирішенні.

Станом на сьогоднішній день, народний депутат є автором та співавтором 14 законопроектів. Зокрема, останні: Закон про молодь та Постанови про Заяву Верховної Ради України щодо засудження тероризму, який призводить до масових людських жертв.

 

Субвенції

Ігор Гузь зумів переконати парламент у необхідності виділення коштів для розвитку округу №19. Депутат уточнив, що Володимир-Волинський отримав 360 тис. грн на ремонт інфекційного відділення районної лікарні, місто Устилуг – 670 тисяч, село Дігтів – 500 тис. грн., Любомльський район – 1,2 мільйонів гривень. «Загалом трохи більше п’яти мільйонів прийшло на округ», – зазначив народний депутат.

Наприкінці грудня Ігор Володимирович планує об’їхати усі об’єкти, на які були виділені кошти на 2015 рік із держбюджету.

Благодійний фонд Ігоря Гузя «Прибужжя»

Із червня 2015 року розпочав свою роботу благодійний фонд «Прибужжя». Він створений для надання допомоги незахищеним верствам населення, а також інтеграції регіону в європейський культурно-економічний простір.

З метою сприяння підтримки здоров’я жінок, благодійний фонд Ігоря Гузя «Прибужжя» спільно із Волинським онкодиспансером організували роботу пересувного мамографа у Володимир-Волинському та Іваничівському районах. У 2016 році пересувний мамограф планують доставити і у Любомльський район. Завдяки цій благодійній та цілком безкоштовній акції вдалось попередити значну кількість онкологічних захворювань у жінок, які проживають на території округу №19.

Фонд Ігоря Гузя «Прибужжя» спільно із місцевими бізнесменами ініціювали благодійну акцію, присвячену до новорічно-різдвяних свят.

Міжнародна співпраця

Народний обранець є заступником голови Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, а також заступником члена Постійної делегації у Парламентській асемблері Ради Європи». Таким чином, зумів провести ряд робочих зустрічей із очільниками та послами іноземних країн. На таких зустрічах народному депутатові вдалось підняти різні питання, які стосуються Волині.

Під час зустрічей Ігор Гузь закликає іноземних представників до співпраці, також запрошує у виборчий округ №19. Парламентар домовився із послами Республіки Польща, Республіки Словенія, Німеччини та деяких інших держав за відвідування свого округу у 2016 році.

Шахтарське питання

«Це найбільш болюче питання округу, зокрема міста Нововолинська та жителів Іваничівського району, які працюють на шахтах», – запевнив парламентар.

Ігор Гузь зумів провести низку робочих зустрічей із міністром вугільної промисловості Володимиром Демчишиним, міністром фінансів Наталією Яресько та головним казначеєм країни Тетяною Слюз. Він переконав уповноважених осіб, та на 2015 рік гірники шахти №10 змогли отримати 200 мільйонів гривень на фінансування будівництва шахти.

Народний обранець вважає головною проблемою з Нововолинськими шахтами недопрацювання міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина.

Ігор Гузь вважає, що «найголовніше зараз – зберегти кваліфікованих працівників із шахт №9, №1 та «Бужанської» задля забезпечення їх робочими місцями на шахті №10, коли остання добудується».

В порядку законодавчої ініціативи запит народного депутата щодо погашення заборгованості та виплати поточної заробітної плати працівникам державних підприємств вугільної галузі було винесено на розгляд у Верховній Раді України.

Допомога армії

За сприяння народного обранця для волинських військових розвідників були закуплені та передані рації безпосередньо у зону антитерористичної операції.

Помічники Ігоря Гузя також активно долучаються до волонтерства: Богдан Бадзюнь відремонтував бензовоз Урал, який належить Володимир-Волинській 14 окремій механізованій бригаді, а Валентин Кошельник нещодавно передав для 14 ОМБР у зону бойових дій два позашляховики.

Під час фестивалю «Бандерштат», головою оргкомітету якого є Ігор Гузь, збирали кошти для військових. Загалом під час такої акції зібрали близько 50 тисяч гривень. На ці кошти народний обранець придбав для військових Володимир-Волинської 14-ї ОМБР тепловізор.

Звільнення Гунчика

«Попередньо на прес-конференції я пояснив свою позицію щодо його звільнення. Пан Гунчик, на мою думку, не виправдав сподівань: не зібрав для діалогу народних депутатів, придушував свободу преси тощо. Усі пункти викладені у моєму зверненні до Президента України Петра Порошенка. Я навів ряд аргументів», – повідомив Ігор Гузь.

       Ігор Гузь – це політик, якому не байдужа доля своїх виборців. Народний депутат за рік діяльності у парламенті зумів довести своїм виборцям, що дотримується своїх передвиборчих обіцянок, а також докладає зусиль для розвитку свого виборчого округу.

 

0 Комментариев