Волинський нардеп просить громадян контролювати гроші, виділені на ремонт доріг

news

Для того, щоб «не дати вкрасти ні копійки на дорогах у напрямках «Устилуг-Володимир» та «Володимир-Луцьк», народний депутат Ігор Гузь пропонує громадським активістам та журналістам активно контролювати процес проведення тендерів на ремонти волинських доріг. 

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Нардеп зазначив, що цьогоріч заплановано комплексне відновлення доріг у напрямках «Устилуг-Володимир» та «Володимир-Луцьк».

На відновлення дорожнього покриття з Устилуга до Володимира, як ствердив він, спрямують кошти із кредиту Республіки Польща, а з Володимира-Волинського до Луцька – кошти держбюджету. «Соромно про це писати, але зі ста мільйонів євро наша область отримала трохи більше чотирьох мільйонів», — написав парламентар.

Ігор Гузь повідомив, що минулого року фірма «Аміла», відповідно до рішення тендерного комітету Служби автомобільних доріг, була підрядником ремонту вулиці Ковельської у Володимирі-Волинському та вулиці Володимирської у місті Любомль. «Ця фірма в нахабний спосіб роздерибанила 12 мільйонів гривень і лишила після себе не нове дорожнє покриття, а руїни, і за всі минулорічні махінації не поніс покарання жоден чиновник, ні тим більше власник цієї “горезвісної” фірми», — додав нардеп.

З огляду на таку ситуацію, він закликав громадськість слідкувати за якістю відновлення дорожнього покриття, і щоб в випадку навіть найменшого порушення зі сторони підрядника хід робіт було припинено.

Народний депутат запевнив, що Міністр інфраструктури Володимир Омелян допоможе проконтролювати хід цієї справи, а від депутата в окрузі щодо цього питання працюватиме помічник нардепа Андрій Бокоч.

«Вважаю, що варто діяти злагоджено і наступально. Не дати на цих дорогах вкрасти ні копійки…» — підсумував Ігор Гузь.

0 Комментариев