Волинський “мажоритарник” серед найбільших прогульників у парламенті

news

Нардеп від Ковельщини Степан Івахів потрапив у перелік тих, хто найбільше прогулював засідання Комітетів у Верховній Раді України.

Про це йдеться в рейтингу Опори, повідомляє “Під прицілом”.

Окрім депутата від ВО «Батьківщина», члена Комітету з питань національної безпеки та оборони Надії Савченко, яка більше року незаконно утримується в російській в’язниці, на жодному засіданні Комітету, до складу якого вони входять, не були присутні чотири народні депутати. Зокрема:

Олександр Пресман з депутатської групи «Відродження» пропустив всі 33 засідання Комітету з питань бюджету (згідно з Протоколами №1-33 засідань Комітету).

Михайло Добкін з «Опозиційного блоку» пропустив 22 засідання Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування (згідно з даними Протоколів №1-22 засідань Комітету).

Юрій Бойко («Опозиційний блок») пропустив 21 засідання Комітету в справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю (згідно з Протоколами №1-21 засідань Комітету).

В’ячеслав Богуслаєв з депутатської групи «Воля народу» був відсутній на всіх засіданнях Комітету з питань національної безпеки та оборони (згідно з Протоколами №1-34 засідань Комітету).

На одному засіданні Комітету були присутні 6 народних депутатів. Зокрема:

Представник групи «Воля народу» Степан Івахів пропустив 21 з 22 засідань Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства (згідно з Протоколами №1-22 засідань Комітету).

Позафракційні депутати Костянтин Жеваго та Андрій Денисенко пропустили по 36 з 37 засідань Комітету з питань правової політики та правосуддя (згідно з Протоколами №1-37 засідань Комітету).

Депутат від «Опозиційного блоку» Дмитро Добкін пропустив 17 з 18 засідань Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин (згідно з Протоколами №1-18 засідань Комітету).

Позафракційний Андрій Білецький пропустив 33 з 34 засідань Комітету з питань національної безпеки та оборони (згідно з Протоколами №1-34 засідань Комітету).

Депутат від фракції «Опозиційного блоку» Юрій Солод пропустив 28 з 29 засідань Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності (згідно з Протоколами №1-29 засідань Комітету).

0 Комментариев