Волинських селян закликали бути обережним з вогнем

news

9 листопада рятувальники Турійського та Шацького районів провели профілактично-роз’яснювальну роботу серед сільського населення для запобігання пожеж в екосистемах. Заходи відбулися у селах Новий Двір, Ловище, Осьмиговичі та Синявка Турійського району та у населених пунктах, розташованих поблизу Мельниківського лісництва Національного парку в Шацькому районі. До просвітницької роботи долучилися працівники лісового господарства.

Інормують про це на офіційному сайті УДСНС України у Волинській області.

Всупереч сезонному зниженню температури проблема виникнення пожеж у лісах та на торфовищах залишається актуальною, тож рятувальники закликали сільських жителів бути обережними з вогнем, господарюючи на присадибних ділянках. Крім того, інформували про небезпеку розкладання багать на відритих територіях, що межують з лісовими насадженнями та торфовищами. Під час бесід йшлося й про те, що виникнення вогню може спричинити навіть непогашений недопалок чи сірник, а у вітряну погоду поширення вогню відбувається особливо швидко.

Неконтрольоване спалювання сухої рослинності здатне завдати значної шкоди довкіллю, тож рятувальники нагадали громадянам, що за порушення протипожежних вимог передбачена адміністративна відповідальність та наголосили, що приборкання пожеж в екосистемах вимагає значних матеріальних затрат.

Під час відпрацювання серед мешканців сіл були розповсюджені листівки, плакати та пам’ятки з правил пожежної безпеки в екосистемах.

0 Комментариев