Волинських акул пера запрошують вивчати “дражливі питання”

news

Журналістів місцевих та регіональних засобів масової інформації запрошують взяти участь у третій навчальній програмі «Медіа як посередник у розв’язанні та попередженні конфліктів», що відбудеться 4-6 лютого 2016 року в Українському католицькому університеті (Львів) за підтримки Посольства Великої Британії в Україні. 

Мета проекту – сприяти підвищенню фахових стандартів висвітлення дражливих питань у медіа.

Протягом трьох днів учасники вчитимуться працювати з дражливими темами (збройні конфлікти, мобілізація, переселенці, демобілізовані тощо), дотримуючись професійних стандартів; обговорять з експертами особливості реакції суспільних груп на повідомлення, що транслюються у ЗМІ; познайомляться з успішними медійними проектами, котрі висвітлюють проблеми переселенців. Також в рамках програми будуть представлені найновіші результати соціологічних досліджень щодо впливу медіа на суспільні настрої.

Для участі в проекті на електронну адресу omyrovych@ucu.edu.ua потрібно вислати:

– розширене резюме з фотокарткою;

– мотиваційний лист (до 2 000 знаків), в якому сформулювати свої професійні очікування від участі в програмі.

– короткий опис ідеї журналістського проекту в рамках вказаної тематики, котрий буде реалізовано після участі у програмі. Ідея проекту – це опис матеріалів (циклу радіо- чи телепередач, серія публікацій, короткий сценарій авторських програм тощо), котрі ви плануєте підготувати рамках заданої тематики. Опис проекту повинен містити також заплановані терміни реалізації та назву ресурсу, де виходитимуть авторські матеріали.

Перевагу отримають заявники, які є авторами чи співавторами матеріалів на теми, що викликають особливий суспільний резонанс в умовах збройного конфлікту (посилання на тексти/записи потрібно долучити до заявки на участь в проекті).

Відібрані учасники беруть на себе зобов’язання підготувати до кінця лютого 2016 року щонайменше 3 матеріали (тексти, відео- чи радіосюжети) в рамках тематики курсу.

Дедлайн подання заявок на програму – 4 січня 2016 року.

Списки учасників проекту будуть опубліковані на фейсбук-сторінці Школи журналістики УКУ www.facebook.com/journalistyka до 10 січня 2016 року.

Програма розрахована на журналістів регіональних чи локальних засобів масової інформації з усієї України. Студенти можуть брати участь у програмі,  якщо вони є співробітниками редакцій регіональних медіа чи співпрацюють із редакціями на сталій основі як фрилансери (в останньому випадку просимо обов’язково долучити перелік матеріалів, котрі вийшли у ЗМІ, з яким ви співпрацюєте).

Автори двадцяти восьми найпереконливіших заявок будуть відібрані для участі в проекті. Гостьовим учасникам організатори покривають видатки на проїзд, забезпечують проживання у Львові та виплачують добові на харчування.

Якщо у вас виникли запитання, пишіть на omyrovych@ucu.edu.ua.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев