Волинські земельні баталії: громаді – дуля, прокуратурі – гектарами. ВІДЕО

news

На останній позачерговій сесії Маяківської сільської ради на Волині депутати ще старого скликання надали обласній прокуратурі майже півтора гектари землі під зведення багатоквартирного будинку. Водночас десятки учасників бойових дій та молодих сімей стоять у черзі за земельними ділянками.

Про це повідомляє Народний контроль.

У Маяківській сільській раді підтвердили: на позачерговій сесії справді передали 1,4 гектари землі під сорокаквартирний будинок для працівників прокуратури. Натомість наділів, стверджують у сільській раді, для бійців АТО, нема.

Віктор – один із тих, хто претендує на ділянку як боєць АТО.

«Землю мені не виділили. Понад те, навіть не запрошували на сесію, де вирішувались земельні питання», – розповів військовий.

Координатор «Народного контролю» в Луцькому районі Олексій Чайка обурюється: «Одним відмовили у наданні земельної ділянки, а прокуратурі одразу ж затвердили майже півтора гектари».

По коментарі «Народний контроль» звернувся до новообраної голови Маяківської сільради Олени Твердохліб. Вона пообіцяла вирішувати земельні питання на користь громади щойно приступить до виконання своїх обов’язків.

«Я вважаю, що землі для прокуратури виділили забагато. Ми проведемо переділ», – побіцяла майбутня голова сільради.

В обласній прокуратурі відмовились пояснити свої земельні апетити на камеру та погодились надати відповіді на запитання лише у письмовому форматі. Відтак координатор «Народного контролю» у Луцькому районі Олексій Чайка уже скерувала звернення на ім’я прокурора області Дмитра Чепіжака. Водночас сподівається на підтримку новообраної Маяківської сільської ради на її першій сесії.

«Ми будемо добиватися скасування рішення позачергової сесії про надання дозволу на розробку проекту детального планування цього будівництва. Разом із тим прокуратура має зробити жест доброї волі та повернути гектар землі громаді», – резюмував активіст «Народного контролю».

0 Комментариев