Волинські пауерліфтери з інвалідністю успішно виступили в Дніпропетровську

news

У Дніпропетровську відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату та наслідками ДЦП.

106 учасників з інвалідністю з 20 регіонів України з’їхались на цей форум, ‒ повідомляють у прес-службі Ковельської міської ради.

Нашу область представляли 9 спортсменів Волинського регіонального центру «Інваспорт»: троє ‒ з Луцька та шість учнів Ковельського відділення ОДЮСШ інвалідів ‒ Токар Ксенія, Остапук Денис, Гусак Василь,  Ющук Михайло, Ліпіч Богдан та Бондаренко Максим.

Першими на сцену обласної філармонії, де проходили змагання, вийшли жінки. У найлегшій ваговій категорії (до 41 кг)  очікувана перемога у досвідченої спортсменки ‒ призерки Європи і Кубку світу Марини Копійки з Дніпропетровська. У напруженій боротьбі друге місце здобула наймолодша (14-річна) і найлегша учасниця чемпіонату (33 кг), ковельчанка, учениця 8-го класу ЗОШ № 8  Токар Ксенія. Піднята нею штанга вагою в 49 кг принесла їй  і золоту медаль в першості України у віковій категорії до 20 років та звання кандидата в майстри спорту України.

У чоловіків (вагова категорія до 59 кг) бронзову медаль чемпіонату та золото першості серед спортсменів до 20 років виборов студент Ковельського промислово-економічного коледжу Остапук Денис.

Покращення особистих рекордів та хороший технічний ліфтинг  показали  Бондаренко Максим, Ліпіч Богдан та Ющук Михайло.

У загальнокомандному заліку наша команда посіла 4-те місце.

Автор статті: Наталя Хвесик