Волинські митники вилучили партію незаконних сонячних батарей

news

На митному посту «Устилуг» смугою руху «зелений коридор», тобто без письмового декларування з наміром уникнути оподаткування митними платежами, троє громадян України,  які одним автомобілем перетинали кордон в напрямку в’їзду в Україну, переміщували товар «сонячні батареї (Solar Panel)» по 6 шт на кожного.Про це повідомляє Волинська митниця ДФС.

Під час аналізу товаросупровідних документів (TAX FREE) виявилось, що кожна з батарей коштує 2186,12 польських злотих, що по курсу НБУ становить 16095,8 грн. Тобто, громадянами була суттєво перевищена норма ввезення на одну особу за вартістю імпортованого товару (не більше еквіваленту 500 євро).

Посадовими особами митниці прийнято рішення про тимчасове вилучення надміру товару, тобто громадянам залишили по одній сонячній батареї кожному, решту 15 – передано на зберігання до рішення суду.

Санкції статей 471, 472 Митного Кодексу України, за якими порушників притягнуть до відповідальності, передбачають накладення штрафу у розмірі ста відсотків вартості вилучених товарів з конфіскацією цих товарів.

0 Комментариев