Волинські медики врятували чоловіка, який вистрілив собі в груди з вогнепальної зброї

news

Ковельські медики врятували чоловіка, який намагався вчинити суїцид, вистріливши собі в груди з вогнепальної зброї. Про це повідомляє “КовельPost”.

 

Бригада Ковельських лікарів у складі хірургів Сергія Мазурка та Володимира Велимчаниці, анестезіологів Юліана Голика та Галини Ліпич, провели складну операцію на відкритій грудній клітці з приводу вогнепального поранення у груди. Операція тривала 3 години.

Як повідомив головний лікар Ковельського МТМО Олег Самчук, 36-річного потерпілого привезли з одного із сіл Ковельського району. Він намагався вкоротити собі віку, вистріливши у груди з вогнепальної зброї.

Після операції у лікарні з ним працювали психіатри. Наразі він уже виписаний з медичного закладу.

Як стверджує головний лікар, потенційних самогубців досить важко переконати не робити повторних спроб суїциду. До прикладу, Олег Самчук пригадав сумне завершення історії кількарічної давнини про чоловіка, якому тричі у Ковельській лікарні рятували життя завдяки друзям та рідним, які вчасно виймали його з петлі. Остання спроба звести рахунки з життям виявилася фатальною.

Місцеві медики зробили усе можливе, аби врятувати молоде життя цього разу. Та сподіваються, що чоловік не зробить повторної спроби та цінуватиме життя.

0 Комментариев