Волинські імпортери авто принесли державі понад 400 мільйонів гривень

news

Завдяки волинським імпортерам авто до Держбюджету сплачено 450 мільйонів гривень акцизного податку. Про це повідомляє ГУ ДФС у Волинській області.

«Ми налагодили конструктивний діалог з волинськими імпортерами, постійно контактуємо з актуальних питань та намагаємося оперативно реагувати на ті проблемні моменти, які виникають під час розмитнення. І це дуже важливо, що ми зустрічаємося, вирішуємо питання. Саме така цивілізована співпраця – надзвичайно вагомий чинник позитивної динаміки у сплаті митних платежів», – запевнив учасників Форуму сприяння митній справі та інвестиціям на Волині виконувач обов’язків начальника Волинської митниці вважає Юрій Мацібора.

У той же час, як свідчить аналітика, фактичні надходження акцизного податку в зоні діяльності Волинської митниці ДФС минулого року майже вдвічі перевищили прогнозні показники.

За підсумками 2015 року, Волинська митниця ДФС мобілізувала до держбюджету 449,1 мільйона гривень акцизного податку. Це на 217,7 мільйона гривень більше, як прогнозувалося.
І хоч головна передумова такого зростання – суттєве збільшення ввезених легкових авто, у Волинській митниці ДФС констатують: заходи щодо підвищення ефективності митного контролю мають безпосередній вплив на зростання надходжень митних платежів.

«Збільшення кількості ввезених  легкових автомобілів через Волинську митницю ДФС на 5878 одиниць торік у підсумку дало більш як п’ятикратне збільшення сплати митних платежів. Але 918,7,7 мільйона гривень, що сплачені імпортерами всіх транспортних засобів на митниці, – це ще й безумовний  результат професійних дій волинських митників у наданні послуг суб’єктам ЗЕД», – запевняє в. о. начальника Волинської митниці ДФС Юрій Мацібора.

Нагадаємо, що у 2015 році за результатами роботи з адміністрування митних платежів Волинська митниця ДФС перерахувала до Держбюджету  понад 4,7 мільярда гривень,  що на 1,7 мільярда гривень більше проти 2014 року.

0 Комментариев