Волинські дітлахи розважаються на бомбосховищах

news

З року в рік із уст посадовців Ковеля лунають обіцянки належним чином потурбуватися про дітей під час зимових канікул. Вони щораз наміряються облаштувати льодові ігрові катки, але далі слів справа не просувається.

От і нинішньої зими діти були вимушені самі собі шукати розваги. Зокрема, вони, як і завше, із санчатами в руках подалися на засніжені бомбосховища, які слугують їм гірками для катання. Пише ПроКовель.

Особливо людно на об’єкті цивільного захисту (бомбосховищі), яке розташоване в міському парку культури і відпочинку імені Лесі Українки. Діти обліпили його, як рій бджіл вулик. Із західного боку гірки утворилася ковзанка, яка пролягає буквально впритул до дерев’яної недіючої електричної опори. А вона вже загрожує небезпечним зіткненням із тим, хто з’їжджає з гірки. Однак влада не обтяжує себе зусиллям бодай хоч прибрати цю загрозу.

До слова, наразі школярі перебувають на вимушених канікулах – у навчальних закладах оголошено карантин до кінця січня. Лікарі ж у такий період радять батькам подбати про те, щоб їхні чада якомога більше часу проводили на свіжому повітрі. Питається: а де ж дітям можна розважитися на території Ковеля в зимовий час? Отож і виручають вони, як не прикро, на ті старенькі бомбосховища із вкрай нерівною поверхнею.

Цікаво: а що ж з цього приводу думають депутати міської ради та громадські активісти?

0 Комментариев