Волинські будівельники-герої отримали подяки

news

Володимир Гунчик нагородив подяками представників будівельної справи, які допомагали відновлювати пошкоджені будинки луганчан. Про це повідомляє Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

На регіональному рівні відзначили будівельників-героїв, котрі не побоялися поїхати на схід України та допомогти у проведенні будівельно-відновлювальних робіт у домівках звичайних мешканців м. Сватове, Луганської області.  29-30 жовтня цього року у місті сталося «НП»: внаслідок пожежі та вибуху на складах військових боєприпасів, що розташовувались у населеному пункті.

Голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик особисто вручив подяки працівникам декількох будівельних підприємств області, серед яких, зокрема, ТзОВ “Житлобуд-2”, ПАТ “Луцьксантехмонтаж № 536”,  спільнe українсько-польськe підприємствo ТзОВ “Шинака-Україна” та ТзОВ Луцьккомунбуд”.

За високий професіоналізм і самовіддану працю подяками голови обласної державної адміністрації нагороджено працівників зазначених вище будівельних організацій, а також водія приватного підприємця-перевізника Юрія Михайлюка – Романа Васильчука та головного спеціаліста технічного відділу управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Василя Венського, котрий власне очолював бригаду будівельників та координував їхню діяльність.

У свою чергу, Василь Венський передав Володимирові Гунчику подяку Сватівської територіальної громади за підтримку та величезну допомогу у відновленні інфраструктури м. Сватове.

 

0 Комментариев