Волинська митниця спрямувала 203,6 мільйони гривень на ремонти доріг

news

З вересня 2015 року, відколи розпочато експеримент з реконструкції доріг за рахунок коштів, що надходять від перевиконання індикативних показників місцевих митниць, Волинська митниця ДФС забезпечила на реконструкції поточного ремонту доріг 203,6 мільйона гривень.

Про це інформує прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

Нагадаємо, що відповідно до ЗУ №666-VIII від 05.09.15 з 1 вересня в Одеській, Волинській, Львівській, Чернівецькій областях запроваджено експеримент з фінансового забезпечення реконструкції поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення. Постановою КМУ №726 від 16.09.15 затверджено порядок спрямування, де 50% суми перевиконання індикативних показників по обсягах мита, акцизного податку, податку на додану вартість.

Як повідомили у Волинській митниці ДФС, на березень поточного року, на реалізацію положень Закону України  по реконструкції поточного ремонту автомобільних доріг, доведений показник становить в сумі 365,7млн.грн., фактичне виконання  – 442,8млн.грн., тобто митниця за березень місяць забезпечує реалізацію положень Закону України, в сумі 50 відсоткового перевиконання індикативного показника 38,5млн.грн.

З метою забезпечення максимальних надходжень до Державного бюджету митницею вживалися заходи, спрямовані на недопущення випадків заниження бази оподаткування товарів, забезпечення контролю їх якісних та кількісних показників, а також правомірності застосування преференційного режиму оподаткування товарів та режиму найбільшого сприяння.

Довідково: у І кварталі 2016 року індикативні показники для Волинської митниці ДФС було визначено в загальній сумі 907085,0тис.грн. Фактично за І квартал поточного року Волинська митниця ДФС перерахувала до Держбюджету податків на суму  1115291,1тис.грн., тобто на 23 відсотка більше доведеного  індикативного показника.

 

0 Комментариев