“Волинська Голландія”: на кількох гектарах землі квітне близько двохсот видів тюльпанів. Фото

news

Понад три мільйони тюльпанів квітують на фермерському господарстві «Лілі Лайн», що на Волині. Щоб краяни могли насолодитись різнобарвною красою, сьогодні там влаштували День поля. Тож автомобілі та автобуси з людьми вирушили у «Волинську Голландію», аби помилуватись квітами. Дійство розпочалось 28 квітня, – повідомляє Інформаційне агенство ВолиньPost

 

Відвідувачі активно роблять знімки серед тюльпанів та у фотозонах, їдять різні смаколики та куштують алкогольні напої.

Одні гості кажуть, що очікували більше квітів, інші навпаки – що менше. Найбільше задоволені дітки, які бігають між тюльпановими рядами, ховаються то в білих квітах, то в червоних, то в рожевих. До слова, на кількох гектарах землі квітне близько двохсот видів тюльпанів, цибулини яких закуплені в Голландії.

Лучанка Світлана Іванків розповіла, що тут найбільше сподобалось її доньці Поліні, хоча й сама вона в захваті.

«Вдячна організаторам, що вони не побоялись пустити сюди людей», – сказала жінка. Вона зауважила, що краще було б територію огородити, щоб люди самовільно не почали зрізати квітів.

«Дивлячись на це дійство, дійсно здається, що потрапили у Голландію, дуже гарні тюльпани. Дуже цікаво, все таке квітуче, дуже сподобалось», – поділилась лучанка Руслана Чепель.

Не залишились байдужими і хлопці з міста Рожище Володимир Ковалюк та Олесь Рибчук.

«Для мене очікування справдились. Людей вистачає, як на таку штуку. Квітів також. Їсти є, пити є, квіти є. Все чітко», – сміється Володимир Ковалюк.

Натомість працівники господарства розповіли, що не очікували такої активності від людей.

За словами керівника гуртового відділу продажів Володимира Болотіна, очікували людей 100-200 максимум, але коли написали пост у Facebook з проханням, щоб охочі відвідати поле залишили контакти, то коментарів було більше двох тисяч.

«Це перший раз, на наступний рік буде краща організація. Кращі умови для людей, розваги. Якісь помилки мусять бути, тому що перший рік, – сказав Болотін. Він повідомив, що побачити квіти можна буде ще завтра, а от вже 4 травня їх усіх зріжуть. Це необхідно, щоб росли цибулини. Одні продаватимуть восени, з інших вирощуватимуть квіти на свято 8 березня.

Цікаво, що посадкою і викопуванням цибулин відбувається за допомогою техніки, яка сама калібрує їх за розмірами.

Чоловік запевняє: на підприємстві не бояться, що відвідувачі потопчуть квіти, оскільки по всій території є їхні працівники, які спостерігають за порядком.

Засновник фермерського господарства мережі садових центрів «Сад-Город» Олександр Подзізей розповів, що ідея провести такий «маленький фестиваль» виникла у колективу «Лілі Лайн».

«Три роки ми вирощуємо цей тюльпан, і цих три роки досить великий інтерес людей до цього поля. Було багато дзвінків з проханням приїхати. Це багато проблем викликало, тому що люди їхали хаотично, не можна було їх зібрати в одну групу. Ми задоволені, тому що багато людей. Машини їдуть, автобуси їдуть, фотосесії тривають, люди щасливі. Сьогодні унікальний день, тому що тут зібрались унікальні люди. Це люди, які не поїхали на шашлики, які не поїхали на риболовлю, не пішли на базар, це люди, які мають тонке відчуття краси і вони всі тут. Це велика концентрація людей із дуже тонкою чутливістю», – підкреслив Олександр Подзізей.

До слова, поле буде відкрите для гостей ще 29 квітня з 10:00 до 18:00.

0 Комментариев