“Волинь” вдома громить Миколаїв

news

Підопічні Віталія Кварцяного без проблем декласували “першоліговий” Миколаїв. Матч Кубка України відбувався 28 жовтня на стадіоні “Авангард”.

Початок матчу був доволі рівним: як лучани, так і гості демонстрували якісний і швидкий перехід від оборони в атаку, але голів довелося чекати майже півгодини. На 27-ій хвилині ініціативу на себе взяв Кобахідзе, який увірвався в “карний” майданчик і сильним пострілом відкрив рахунок. Через 7 хвилин оборона гостей просто провалилася, дозволивши Кравченку впритул “розстріляти” Чумака. До закінчення першої половини гри мав свої шанси і “Миколаїв”, але “синім” не вистачало завершального удару.

Другу половину гри відкрив гол Козьбана, який “замкнув” головою подачу Кобахідзе. Після цього голова феєрія дещо затихла і головною дійовою особою став арбітр,  який протягом короткого проміжку часу вилучив з поля двох футболістів Миколаєва. Це ще більше деморалізувало гостей, які в останні хвилини ще двічі виймали м’яч зі своїх воріт. У підсумку, “Волинь” впевнено проходить у наступний раунд кубка. Суперник лучан стане відомим після жеребкування.

 

 

0 Комментариев