“Волинь” розгромила обезкровлений “Металург”

news

Луцька “Волинь” познущалася над запорізьким “Металургом”, розгромивши гостей з рахунком 9-1. Матч 16 туру відбувся 29 листопада на стадіоні “Авангард”.

Господарі поля з перших хвилин взялися деводити свою перевагу над “металургами”, які переживають серйозні кадрові і фінансові проблеми. Забитого гола довго чекати не довелося: вже першу атаку результативно завершив Дмитро Козьбан. До 10 хвилини у ворота запорізьких “козаків” влетіло ще два м’ячі. Спочатку Кобахідхе реалізував вихід віч-на-віч, а потім Матей впевнено реалізував пенальті. До завершення першої половини гри “хрестоносці” ще тричі засмучували голкіпера гостей.

У другому таймі “Волинь” дещо збавила обороти, але кругла сфера ще тричі побувала у воротах Тимофія Шеремети. “Металургів” вистачило лише на гол престижу Ігнатенка. Завдяки впевненій перемозі лучани піднімаються на 5 місце у турнірній таблиці чемпіонату.

Автор статті: Олег Горох