Волинь перемагає «Карпати» і наближається до призової трійки

news

Команда Віталія Кварцяного здобула перемогу над принциповим суперником. «Західноукраїнське» дербі відбулося 27 вересня у Львові на стадіоні «Україна».

Матч 9-ого туру для обох суперників був надважливим як з точки зору позиційної боротьби, так і через те, що на полі зустрічалися дві команди із сусідніх міст. Початок матчу краще провели господарі: підопічні Ігоря Йовічевіча захопили територіальну перевагу, проте створити проблеми обороні гостей «карпатівці» не спромоглися.

З часом «Волинь» адаптувалася на в’язкому газоні, а на 27-ій хвилині лучани вийшли вперед завдяки влучному удару головою Кравченка. «Леви» бажали будь-що відігратися, але конструктиву у діях львівської команди відверто бракувало. Не ладилося у галичан і в обороні. На підтвердження цього друге взяття воріт на 79-ій хвилині. Мемешев без проблем розібрався з опонентом на фланзі і прострілив на дальню штангу, звідки м’ячем у власні ворота і поцілив Гітченко.

Фінальний свисток зафіксував перемогу «Волині». За підсумком дев’яти турів луцька команда набирає 17 очок і ділить 3-4 місце із дніпропетровським «Дніпром».  У наступному турі луцька «Волинь» зіграє із конкурентом за місця у євро кубках – луганською «Зорею».

Автор статті: Олег Горох