Волинь отримала 20 мільйонів гривень на ремонт місцевих доріг

news

Майже 400 мільйонів гривень цьогоріч повинні отримати місцеві бюджети області з держбюджету на ремонт будівель та доріг місцевого значення. Про це йшлося під час оперативної наради в голови Волинської облдержадміністрації 12 лютого, повідомляє Інформаційне агенство Волинські новини.

 

 

Начальник головного управління Державної казначейської служби України в області Михайло-Мирослав Леміщак повідомив, що у 2018 році на місцеві бюджети області вперше заплановані кошти субвенцій з держбюджету на фінансування та забезпечення будівництва та реконструкції, ремонту та укріплення будівель і доріг загального користування місцевого значення на загальну суму 394 мільйони гривень. За станом на 12 лютого на рахунок обласного бюджету зарахували 20 мільйонів гривень з цієї суми.

Загалом з держказни місцевим бюджетам області передбачають передати 10 мільярдів гривень міжбюджетних трансфертів. З них 4,5 мільярди гривень становить субвенція на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту, 2,2 мільярда – освітня субвенція, 1,5 мільярда – субвенція на охорону здоров’я, 1,1 – дотація та 0,7 – субвенції, які носять капітальний характер.

Недофінансованою з держбюджету лишається субвенція з реформування регіональної системи охорони здоров’я для здійснення заходів спільно з Міжнародним банком реконструкції та розвитку в обсязі 12,5 мільйона.

0 Комментариев