Волинь: чому потрібно обрати якісного брокера*

news
ПП « А – 7» митний брокер, який здійснює свою діяльність у Ковелі та Волинській області вже понад 15 років. Компанія почала свою роботу в 2003 році і відтоді митне оформлення вантажів та автомобілів стало пріоритетним  напрямком діяльності.Часто здійснюючи імпорт або експорт товарів (послуг) виникає питання «Чи варто користуватися послугами митних брокерів?» Тому розберемо це детальніше.
Клієнт в жодному разі не занурюється в тонкощі чи особливості митного законодавстава. Оскільки. брокери здійснюють митне оформлення щодня і це дозволяє їм постійно “тримати руку на пульсі”.
Копманія  ПП «А-7» здійснює посередницьку діяльність відповідно до прийнятих норм українського податкового кодексу та ліцензійних умов, затверджених уповноваженим органом.
ПП «А-7» пропонує широкий спектр послуг по розмитненню вантажів на Волинській митниці (митний пост Ковель, недалеко від кордонів з Польщею і Білоруссю):

— розвантажних і легкових автомобілів;
— декларування ввезених і вивезених товарів (оформлення ПП, ПД, ВМД);
— оформлення дозвільних документів для митного оформлення (СЕС, сертифікація, екологія, радіологія та інші);
— оформлення окремих митних документів (Carnet TIR, CMR, інвойс).
Завдяки багаторічній практиці ви уникнете затримки у розмитнені, а виникнення спірних ситуацій з державними органами в майбутньому стане не можливим. Адже, знання особливостей роботи митних і дозвільних органів дозволяє мінімізувати час проходження всіх формальностей при оформлені.
Розмитнення вантажних і легкових автомобілів в Україні користується неабияким  попитом. Головна передумова – краща якість Європейських автомобілів. Процес розмитнення являє собою ряд формальностей, таких як оформлення експортних документів на транспортний засіб, ще до розмитнення автомобіля, здійснення необхідних платежів, надання супровідних документів. Кваліфікація наших спеціалістів допоможе та надасть всі відповіді на Ваші запитання.
Зараз побутує думка, що митний брокер,це лише посередник, тому багато людей та окремих фірм воліють займатись оформленням самостійно, опираючись на власний досвід. Проте, послуги досвідчених фахівців зажди надійніше і дешевше, ніж самостійне вирішення проблем. Українське законодавство у цій сфері дуже складне і суперечливе, а постійні зміни ще більше ускладнюють роботу.
Всі співробітники компанії А – 7 мають кваліфікаційні свідоцтва митних брокерів, пройшли спеціальну підготовку і вже не перший рік здійснюють митне оформлення. Це дозволяє вирішувати Ваші питання за мінімально короткий термін.
Слід зазначити, що послуги митного брокера надаються на договірній основі. Тобто між замовником та брокером укладається договір про надання послуг з митного оформлення.
Позбавте себе від додаткових проблем і турбот, довірте митне оформлення автомобілів, вантажів і здійснення всіх необхідних митних формальностей професіоналам!
Гарантія успіху у Вашому житті – якісно надані нашим підприємством послуги митного брокера!
Детальніше за тел. (099) 153-90-34.
0 Комментариев