Вночі поліцейські зупинили автомобіль, яким кермував нетверезий депутат облради

news

Вночі на 21 березня поліцейські зупинили авто депутата обласної ради від “Самопомочі” Олексія Панасюка. Причиною зупинення стала підозра на водіння в стані алкогольного сп’яніння. Депутат в ТМО відмовився проходити тест на алкоголь за допомогою драгера. Про це інформує “БУГ” з посиланям на власні джерела. 

 

Як розповіли власні джерела, депутат намагався уникнути освідування на вміст алкоголю, вибіг з кабінету та сховавшись у туалеті дитячого відділення. Саме в дитячому відділенні дехто з персоналу помітив “чоловіка в сорочці, костюмі та який ледве стояв на ногах”, медики не відразу зрозуміли хто перед ними.

Однак все таки через певний час вдалося встановили, що Панасюк керував автомобілем в стані алкогольного сп’яніння.

Начальник Володимир-Волинського відділу поліції Михайло Бобик підтвердив, що був складений адміністративний матеріал. На депутата обласної ради склади протокол за 130 статтею адміністративного кодексу (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції).

Автомобіль депутата забрали його друзі, після дзвінка про допомогу.

Протокол скерований до суду.

Нагадаємо, що лише 3-го березня Олексій Панасюк мав з’явитися на суд за адміністративне правопорушення. А саме за вчинення дорожньо-транспортної пригоди. Тоді на призначену годину депутат не прийшов, а коментувати журналістам відмовився. Пізніше стало відомо, що таки Панасюку суд призначив штраф у розмірі 340 гривень.

0 Комментариев