Власника скандального літнього кафе в Луцьку зобов’язують упорядкувати свої будівлі

news

Це необхідно для продовження договору про оренду, бо споруди, які належать чоловіку, не відповідають приписам архітекторів. Про це йшлося 1 грудня під час земельної комісії Луцької міської ради. Повідомляє VIP.

Комісія проводила виїзне засідання біля скандально відомого об’єкта на вулиці Конякіна. Депутат Луцької міської ради, голова комісії Євген Ткачук розповів, що на 99 % підприємець порушив усі можливі норми. Першопочатково йому надали одну ділянку під торговий павільйон, утім невдовзі від самочинно добудував літнє кафе, палатку і огородив територію парканом.

У своє виправдання забудовник стверджує, що облагороджував цю територію вже багато років. Тут облаштованй дитячий майданчик та невелика зелена зона. Місцеві мешканці теж захищали підприємця. Утім, вони переймалися тим, щоби на цій території не побудували, скажімо, заправку.

Тож, врахувавши позицію жителів і забудовника комісія вирішила поки що не приймати рішення рро відмову в оренді земельної ділянки. Натомість підприємцеві дали рік на облагородження об’єктів, приведення їх у відповідність до приписів управління містобудування і архітектури, надання їм естетичного вигляду. За умови, якщо забудовник виконає вимоги, оренду ділянки продовжать. «Таке, як є зараз, далі воно існувати не може, ми категорично проти», – підкреслив Ткачук.

0 Комментариев