Військової кафедри у луцькому виші може не бути

news

Очільник Луцького національного технічного університету звернувся до колег-депутатів з проханням виділити кошти на створення військової кафедри у виші. Про це стало відомо сьогодні, 7 квітня, під час позачергової сесії Волинської обласної ради.

Про це пише «Слово Волині».

Ректор ЛНТУ та депутат обласної ради Петро Савчук попросив колег допомогти із створенням військової кафедри. Адже, якщо кошти не будуть виділені найближчим часом, університет втратить право на відкриття цієї кафедри.

Зі слів освітянина, рік тому Луцькому національному технічному університету делегували відкриття військової кафедри та організацію навчального процесу на ній. Нещодавно у виші побували чиновники з Міністерства оборони, які наголосили на необхідності завершити перший етап робіт до 19 травня, інакше в ЛНТУ заберуть ліцензію.

Загалом проект розрахований на 3 роки і на його реалізацію потрібно 2,7 мільйона гривень, а вартість першого етапу інфраструктурних робіт – 700 тисяч гривень. За ці гроші у виші планують облаштувати зброярню та підключити сигналізацію.

«Без цього ми не зможемо отримати зброю. Ми розпочали роботи, не чекаючи підтримки з бюджету, але власними силами ми не можемо все завершити вчасно. Тому я прошу невідкладно виділити транш у розмірі 700 тисяч гривень на найближчій сесії обласної ради. Можливо ми вкладемось у цю суму», — зазначив депутат.

Запит колеги більшість присутніх у залі обранців громади підтримала.

0 Комментариев