Випускники Київського університету культури отримуватимуть європейські дипломи

news

Повідомляє gazeta.ua

Київський національний університет культури і мистецтв видаватиме своїм випускникам європейські дипломи. Про це повідомляє Сегодня.ua

Київський університет культури підписав Меморандум про партнерство та співпрацю з провідним Варшавським вищим гуманітарним університетом. Підписання цього меморандуму дає змогу випускникам університету культури одночасно отримати два дипломи: український та європейський.

У рамках співпраці на базі Київського університету культури створюється “Українсько-польський центр культури та мови”, де будуть відкриті курсі вивчення іноземних мов. Також Київський університет культури вводить реальну мобільну освіту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд пропонує скоротити видатки на освіту

Крім цього були презентовані й другі міжнародні домовленості про співпрацю, підписані з університетами країн ЄС: Польща, Німеччина, Італія, Іспанія, Чехія, Литва, Латвія, Угорщина та Англія.

У рамках урядової програми “Креативна Європа”, на базі Київського університету культури відкрито Українсько-польський університет. На підтримку і розвиток цього проекту виділено 10 млн. євро.

0 Комментариев